Textilní barva ve spreji, 80 ml - různé druhy

Novinka
Značka: Aladine
159 Kč

Zvolte variantu

Tekutá textilní barva IZINK TEINTURE s rozprašovačem. Ideální na úpravu barevného podkladu pomocí šablony, na malování štětcem i na dokončovací efekty.

Detailní informace

Barva: Magenta
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do: 3.6.2024
159 Kč

Detailní popis produktu

Textilní barva ve spreji, 80 ml

Tekutá textilní barva IZINK TEINTURE s rozprašovačem. Ideální na úpravu barevného podkladu pomocí šablony, na malování štětcem i na dokončovací efekty. Reaguje s vodou, umožňuje akvarelové efekty. Barvy se za mokra vzájemně míchají.

Vhodné na přírodní materiály: bavlna, len, hedvábí. 

Barva je velmi bohatá na pigment.

Novinka na trhu - tekutá textilní barva Pro barevnou úpravu podkladu pro další tvoření: * jednoduché flekování, rozprašování barvy * i pokročilejší techniky : techniky studené a voskové batiky, šibori na bavlnu. Lze využít pro klasické malování štětcem.

Barva je IDEÁLNÍ jako náplň do rozprašovačů (unikum na trhu - ostatní barvy ve spreji jsou již namíchané – u tekutých izinků si lze míchat i vlastní odstín)

Barvu lze využít i jako náhradní náplň tiskacích polštářků a k jemnému nanášení barvy na plochu tiskátka. Uzávěr má i kapátko. Stálá, výrazná, jasná barevnost, syté odstíny i přes řídkou konzistenci Jsou vhodné k vytváření mnoha efektů na dotvoření díla: rozmývání, stínování, stříkání, cákání a zapíjení fleků. Perfektně drží barvu i po oprání textilu.Na světlý textil.

Fixace:

Přes pečící papír zažehlit, praní na 40C. Barvu stačí zažehlit před prvním praním.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: