Samolepky s motivy obrázkové abecedy (2+)

Český výrobek
Značka: Poketo
65 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Sada samolepek s jednoduše estetickými obrázky, které se vztahují k abecedě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Které dítě nepodléhá kouzlu samolepek! Poketo nabízí sadu samolepek s jednoduše estetickými obrázky, které se vztahují k abecedě. Celkem 34 samolepících obrázků odpovídá 34 písmenům české abecedy: Autobus, Buben, Cirkus, Čepice, Dort. Vaše děti je mohou použít samostatně a polepit si například notový sešit flétnou a krabičku na svačinu chlebem, nebo je mohou mít jako doplněk pro učení abecedy. Hodí se pro malé děti zhruba od dvou let, které si díky nalepování samolepek trénují jemnou motoriku, i pro předškoláky, u kterých samolepky lze využít pro trénování abecedy. Děti si z obrázků mohou vytvořit třeba vlastní plakát abecedy do dětského pokoje.

Dva archy s celkem 34 samolepkami se tematicky vztahují k abecedě. Co symbol, to odlišné počáteční písmeno. Autobus, Buben, Cirkus, Čepice, Dort atd.. Samolepky vycházejí z našich dalších produktů abecedy (jako je plakát nebo vzdělávací kartičky). Děti mohou samolepky využít samostatně podle své kreativity – například si chlebem a jablkem polepit krabičku na svačinu nebo na věšák nalepit šálu. Zároveň mohou skvěle posloužit jako doplněk k učení abecedy.

Samolepky se hodí se pro malé děti zhruba od dvou let, které si díky nalepování samolepek trénují jemnou motoriku, i pro předškoláky, u kterých samolepky lze využít pro nenásilné učení abecedy.

Jak využít samolepky pro učení abecedy?

  • Nechte dítě nejprve prozkoumat oba archy se samolepkami a odhalit co nejvíce počátečních písmen (v češtině neobvyklým písmenům Ň, Q, W, Y odpovídají jména Ňuf, Quido, Wendy a Yetti)
  • Nabídněte dítěti, zda má chuť vytvořit ze samolepek svou vlastní abecedu: na velký list papíru si nalepí obrázek a vedle něj připíše odpovídající písmeno. Může jít nejprve o tvar velkého tiskacího písmene. Pokaždé, když se naučí nové písmeno nebo nový tvar písmene, připíše ho s patřičnou hrdostí  k obrázku. Taková abeceda je pro dítě jednak vizuálním dokladem jeho znalostí a zároveň motivací prozkoumávat nová slova a písmena.
  • Využijte samolepky jako doplněk pro sadu karet „Dokresli si abecedu, která spočívá v 34 černobílých kartách, potištěných pouze tvary písmen. Dítě si ke každému písmenu může nalepit odpovídající symbol a dokreslit třeba okolí, nebo přikreslit další předměty a lidi související s daným písmenem. A jako autobus: dítě si dokreslí silnici, zastávku s čekajícími lidmi atd., anebo přikreslí aktovku, akvárium, auto, Afriku, anděla. Opět se z toho může stát projekt na delší čas.

Produkt obsahuje: 2 archy o velikosti A5 se 34 samolepkami

Vyrobeno v České republice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: