Sada srnečka hořčičná - kousátko a klip na dudlík 3 ks

999 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Sada pro ty nejmenší. Silikonové kousátko do ručičky, kousátko na klipu a klip na dudlík. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada srnečka hořčičná - kousátko a klip na dudlík 3 ks

Jedná se o český výrobek splňující požadavky podle vyhlášky č. 84/2001 Sb. (Vyhláška Ministerstva zdravotnictví o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let).

Sada je vhodná jako dárek k narození miminka a neměla by určitě chybět v žádné výbavičce pro miminko..

Naše výrobky jsou vyrobeny ručně v České republice s největší láskou a pečlivostí..

Výrobky jsou vyrobeny: Z přísně kontrolovaných materiálů, které zaručují bezpečnost, spolehlivost a zdravotní nezávadnost  Všechny silikonové korálky a ozdobné komponenty jsou vyrobeny ze 100% potravinářského silikonu, který neobsahuje žádné ftaláty, BPA a ani jiné toxiny. Kovová část klipu je bez obsahu niklu a olova.

Jak se o výrobky správně starat: Péče o klip na dudlík je velice snadná a rychlá. Omývejte ručně teplou vodou nebo přípravkem na mytí dětských láhví a nechte důkladně vyschnout. Nesterilizujte, nepoužívejte čistící ani desinfekční prostředky. U klipů a kousátek na klipu nenamáčejte kovové části výrobku hrozí jejich zrezivění.

Testování výrobků: Všechny naše výrobky jsou testované příslušnou laboratoří v ITC ve Zlíně, splňují všechny předepsané normy platné pro EU. A proto máme jistotu, že klipy jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů a pro miminka jsou tak naprosto bezpečné..

UPOZORNĚNÍ: Klip na dudlík by se neměl používat jako hračka nebo kousátko. Nikdy výrobek neprodlužujte, nepřipevňujte ke šňůrkám , stuhám nebo volným částem oděvu . Dítě by se mohlo uškrtit .

Před každým použitím výrobek pečlivě zkontrolujte. Pokud zjistíte jakékoli poškození, okamžitě jej přestaňte používat.

Kousátka mají atest hračky pro dítě do 3 let, se kterým se hezky zabaví a ještě si rozvíjí svůj psychomotorický vývoj, který je pro miminko velmi důležitý.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: