Sada obličejových barev - Zvířecí svět Snazaroo

429 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Vezměte děti do džungle a vytvořte zvířecí masky pomocí obličejových barev. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada obličejových barev - Zvířecí svět Snazaroo

Děti milují útěk do džungle, kde se můžou stát čím chtějí. Od hladové velké kočky až po krásnou malou berušku. Sada barev na obličej Zvířecí svět má dokonalou kombinaci klasických barev pro vytvoření široké škály různých obličejů. Tato sada obsahuje snadno použitelné návody a šablony, které pokaždé zajistí ohromující výsledek.

Co sada obsahuje?

  • 8 x 2 ml bílá, černá, zářivě červená, zářivě žlutá, nebesky modrá, trávově zelená, oranžová, světle hnědá,
  • 1 štětec,
  • 1 houbička,
  • 2 šablony a
  • návod k malování na obličej krok za krokem.

Buďte kreativní s jedním z našich snadno pochopitelných průvodců a šablon nebo si vytvořte vlastní nápady! • Namočte houbu a/nebo štětec do trochy vody. Naneste trochu barvy. 

Když dobrodružství vašeho dítěte skončí, stačí jej omýt mýdlem a vodou. 

Používejte pod dohledem dospělé osoby

 

Pouze k zevnímu použití. Chraňte před slunečním zářením. Skladujte v původním obalu, čisté a suché s nasazeným víkem. Neaplikujte na poškozenou nebo zanícenou pokožku. Doporučuje se náplastový test, aplikujte na vnitřní loket, pokud se do 1 hodiny objeví alergická reakce, nepoužívejte. Omyjte mýdlem a vodou. Některé barvy mohou špinit. Uschovejte si pokyny.

 

Výrobce Snazaroo Velká Británie

Od založení Snazaroo v roce 1989 vždy šlo o kvalitu a bezpečnost...
Abychom vám umožnili odemknout svět kreativity, vyžadují produkty, kterým můžete důvěřovat. Proto je kvalita a bezpečnost srdcem každého produktu Snazaroo a my jsme odhodláni vyrábět vysoce kvalitní barvy na obličej. Naše řada barev na obličej a tělo je na vodní bázi, bez parfemace, snadno se odstraňuje a je vytvořena tak, aby byla šetrná k citlivé pokožce.

Žádný z našich produktů nebyl nikdy testován na zvířatech.

Barvy jsou vyvinuté z prémiových ingrediencí, které splňují nejvyšší standardy kvality a splňují přísné předpisy EU a FDA, garantujeme kvalitu každého produktu prostřednictvím pravidelného testování nezávislými dermatology a odborníky na toxikologii.

Snazaroo vám umožní s jistotou dosáhnout jakéhokoliv motivu na obličej a tělo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: