Sada obličejových barev - Jednorožec, motýl Snazaroo

429 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Vezměte děti do džungle a vytvořte zvířecí masky pomocí obličejových barev. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada obličejových barev - Jednorožec, motýl Snazaroo

Vaše dítě bude milovat skákání z mraku do mraku jako kouzelný jednorožec nebo vzlétnutí do nebe jako vlající motýl. Sada barev na obličej Jednorožec & Motýl má jedinečnou směs úžasných pastelových, třpytivých a metalických barev, které spolu skutečně ožívají. Tato sada obsahuje snadno použitelné návody a šablony, které pokaždé zajistí ohromující výsledek.

Co sada obsahuje?

  • 8 x 2 ml bílá, černá, světle žlutá, fuchsiově růžová, světle zelená, metalická zlatá, jiskřivá modrá a jiskřivá lila
  • 1 štětec,
  • 1 houbička,
  • 2 šablony a
  • návod k malování na obličej krok za krokem.

Buďte kreativní s jedním z našich snadno pochopitelných průvodců a šablon nebo si vytvořte vlastní nápady! • Namočte houbu a/nebo štětec do trochy vody. Naneste trochu barvy. 

Když dobrodružství vašeho dítěte skončí, stačí jej omýt mýdlem a vodou. 

Používejte pod dohledem dospělé osoby

 

Pouze k zevnímu použití. Chraňte před slunečním zářením. Skladujte v původním obalu, čisté a suché s nasazeným víkem. Neaplikujte na poškozenou nebo zanícenou pokožku. Doporučuje se náplastový test, aplikujte na vnitřní loket, pokud se do 1 hodiny objeví alergická reakce, nepoužívejte. Omyjte mýdlem a vodou. Některé barvy mohou špinit. Uschovejte si pokyny.

 

Výrobce Snazaroo Velká Británie

Od založení Snazaroo v roce 1989 vždy šlo o kvalitu a bezpečnost...
Abychom vám umožnili odemknout svět kreativity, vyžadují produkty, kterým můžete důvěřovat. Proto je kvalita a bezpečnost srdcem každého produktu Snazaroo a my jsme odhodláni vyrábět vysoce kvalitní barvy na obličej. Naše řada barev na obličej a tělo je na vodní bázi, bez parfemace, snadno se odstraňuje a je vytvořena tak, aby byla šetrná k citlivé pokožce.

Žádný z našich produktů nebyl nikdy testován na zvířatech.

Barvy jsou vyvinuté z prémiových ingrediencí, které splňují nejvyšší standardy kvality a splňují přísné předpisy EU a FDA, garantujeme kvalitu každého produktu prostřednictvím pravidelného testování nezávislými dermatology a odborníky na toxikologii.

Snazaroo vám umožní s jistotou dosáhnout jakéhokoliv motivu na obličej a tělo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: