Razítka s příběhem StampoMinos, Lesní zvířátka

Nejoblíbenější
Značka: Aladine
340 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023

Velká tématická kreativní sada 10 ks razítek na pěnové hmotě. Balení včetně inkoustového polštářku připraveného k razítování. Velikost razítek: cca 4.5 - malé motivy, 7.5 cm - velké motivy. Uvnitř balení návod a inspiraci na tvoření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Razítka s příběhem StampoMinos, Lesní zvířátka

Tematická sada gumových razítek Lesní zvířátka na pěnové hmotě obsahuje 25 ks razítek a černý razítkovací polštářek. Balení včetně inkoustového polštářku připraveného k razítování. Velikost razítek: cca 4.5 - malé motivy, 7.5 cm - velké motivy. Obrázky zvířátek, jejich mláďátek, stopy a také čím se živí. Unvitř balení je podrobný návod na použití v češtině.

Razítka jsou určena na výrobu přáníček, do alb, deníčků, na visačky, vzkazy, scrapbooku, ale i na výrobu dárečků a vtipných ozdobiček. Razítka mají hluboký reliéf - hodí se na potisk papíru, textilu, do keramiky a do jiných hmot (polymery, modelína). Na potisk textilu doporučujeme s ohledem na jemnou grafiku, využít na textil textilní inkoustový polštářek. Pokud tisknete na tmavý textil - využijte hustou textilní barvu a razítka natupujte. Použitá razítka hned umyjte, nebo odložte do nádobky s vodou, aby barva na razítku neuschla.   

28 razítek + černá inkoustová poduška

 Inspirace:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: