KVIZ s mapou 44 x 56 cm

Český výrobek
2 199 Kč
Dodání do 3 -5 dnů
Můžeme doručit do:
9.12.2022

Dopřejte dětem vše pohromadě v jedné krabici – vědomosti i zábavu. Sada obsahuje všechno potřebné pro stavbu vlastní Evropy. Díky 10 originálním hrám se dítě nenásilně dozvídá řadu poznatků o světě, ve kterém žije. Vzhůru na hravou cestu plnou fantazie, soutěží, her a vědomostí!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte aktivity pro vaše děti, které:

 • je zabaví a vy si na chvíli odpočinete,
 • je něčemu přiučí a vy nemusíte odpovídat na milion otázek "Proč",
 • jsou smysluplné a ne jen pouhou vycpávkou času, kdy se nemůžete věnovat dítku,
 • rozvíjí dětskou fantazii i kreativitu,
 • máte všechno pohromadě v jednom koupeném balíčku, pro nic dalšího už do obchodu neběžíte?

Už nehledejte! Toto všechno v sobě ukrývá KVIZ, neboli Krabice Vědomostí I Zábavy. Vzdělávání nemusí bolet, může to být zábava a hra.

Co sada KVIZ obsahuje

finalni kolaz (1)

 • Dětskou mapu Evropy o rozměrech 44 x 56 cm. Zhotovená z magnetické fólii, a tak skvěle drží na ledničce, myčce, magnetické nástěnce, ale děti si s ní vyhrají taky na zemi. Více informací zde.
 • Dětský cestovní pas včetně 45 samolepek evropských států. Více informací zde.
 • Čtyři 16dílné sady magnetek: Evropské stavby I, Evropská fauna, Evropská flóra a Evropská TOP. Díky magnetům si děti vytvoří jejich jedinečnou mapu Evropy. Na magnetech jsou znázorněny zajímavosti jednotlivých států. Ty pak jde podle pozadí a vlajky v rohu umístit na dané místo na mapě (tím se děti skrytě učí něčemu novému). 
 • Pytlíček na magnety je samostatně neprodejný (pouze součástí KVIZu). Je potištěný a vyrobený ze lnu, aby se dětem na cestách hned tak neušpinil. Díky pytlíčku se dětem magnetky nerozkutálí.
 • Magnety hlavních hrdinů lvíčka Tuláčka a děvčátka Haneky. Více informací zde.
 • Pohádkovou knihu Hravá cesta po střední Evropě. První díl cestovatelských pohádek představí dětem hlavní hrdiny a společně s nimi zažijí dobrodružství v zemích střední Evropy. Těšit se můžete na 11 celobarevně ilustrovaných pohádek. Více informací zde.

Magnetická mapa je originálně zabalená v praktickém designovém tubusu se šňůrkou. Zbytek hry je zabalený v ilustrované krabici.

Všechny výrobky i originální balení jsou nezávadné a atestované.

 

Sadu KVIZu jde rozšiřovat o další hračky (magnetické sady, knížky), ale není to nutnost. Už s touto Krabicí si děti vyhrají do poslední nezaprázdněné mozkové buňky! 

recenze na kviz

 

5 důvodů, proč si děti KVIZ zamilují

 1. Barvičky: Ilustrace v KVIZu jsou navrženy tak, aby byly pestré, barevné a originální. Prostě pro dětské oči.
 2. Pohádky: Součástí jsou originální cestovatelské pohádky pro děti. Jsou krátké, odehrávající se v reálném prostředí a skrývá se v nich zajímavost dané země. 
 3. Hlavní hrdina: Už jste se seznámili s lvíčkem Tuláčkem, který dětem přináší KVIZ? Je roztomilý, hravý a na všechny problémylvicek bez jazyka má řešení. Stačí si s ním jen hrát.
 4. Fyzický produkt: Každé dítě touží po dárcích. V KVIZu nejsou jenom pohádky a brožurky, ale taky fyzické "hračky", se kterými si pohraje. 
 5. Výzvy a soutěže: Které dítko není soutěživé?! Dopřejte jim radost z toho, že se mohou zapojit do veřejných soutěží pořádaných na sociálních sítích Tuláčkova světa, a vyhrát tak další hračky.

Jak si s KVIZem užít nekončící zábavu 

Co všechno jde s vědomostní Krabicí dělat?

 • Hrát si s ní jako třeba s legem, chevou či jinou dětskou stavebnicí. Mapa slouží jako základová deska a jednotlivé sady magnetů pak jako dílčí stavebnice. Avšak na rozdíl od stavebnic je mapa s magnetky skladná, srolujete, sbalíte do tubusu a můžete přenést jinam.
 • Učit se něčemu novému. Magnety v KVIZu dítě nenásilným způsobem učí o evropské fauně, flóře, architektuře či meteorologických podmínkách. Dítě získá představu, kde leží státy, jaké velké řeky Evropou protékají či si zapamatuje některé vlajky. Nic se nemusí biflovat, stačí často koukat na mapu, přikládat magnetky a nasávat informace.
 • Hrát pexeso, tripexeso či jinou hru s magnetkami. 
 • Sledovat napínavé putování lvíčka s Hanekou. Kromě přečtení pohádky na dobrou noc si mohou děti poznačit na mapě, kde hrdinové zrovna putují. Lépe se jim propojí poznatky z pohádky s konkrétní zemí na mapě.
 • Trénovat kreativitu a fantazii. Nechte děti vymyslet vlastní cestovatelskou pohádku. Magnetkami ji znázorní na mapě a ti starší ji mohou i sepsat. Jde o trénink prezentačních a komunikačních schopností.
 • Vzpomínat na dovolené a cesty. Ať už přímo magnetem na mapě, anebo samolepkou v cestovním pasu.
 • Využít jako pomůcku k domácímu vzdělávání. Máte doma nemocné dítě? Jedete v domácím vzdělávání? Pak vám KVIZ usnadní výuku zeměpisu, přírodopisu či vlastivědy.

 A těch her s KVIZem je nepočítaně! Vznikl tzv. fond KVIZoHer, který se neustále aktualizuje. V současné době obsahuje 10 her s KVIZem, které jsou podrobně popsány v návodu (součást balení).

 

Pro koho je KVIZ určen

 • Zvídavé děti ve věku 5 až 11 let. Předškoláci budou potřebovat pomoc s přečtením pohádek, starší děti se zabaví samy.
 • Učitelé žáků 1. stupně ZŠ, předškoláků v MŠ a zájmových kroužků, kteří hledají alternativní pomůcku do výuky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetické mapy, magnety
Velikost mapy: 44 x 56 cm
Velikost magnetky: 4 x 4 cm
Rozměr pasu (šířka x výška) v cm: 9 x 12,5
Rozměr knihy (šířka x výška) v cm: 21,65 x 25,5
Počet magnetek: 77
Věk: od 5 let
Počet hráčů: 1 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: