VÁNOČNÍ AKTIVITA PRO DĚTI ZDARMA

 

Vyzkoušejte jednoduchou vánoční aktivitu spolu s dětmi. Připravili jsme pro vás toto barevné tvoření zcela ZDARMA.

 

Užijte si spolu s dětmi předvánoční čas, sedněte si spolu ke stolu a vyrobte si barevné stromečky a andělíčky. Tuto jednoduchou aktivitu jsme pro vás připravili zdarma, stačí si ji jen stáhnout a začít tvořit.

vánoční stromeček

jednoduché a rychlé

Není asi většího symbolu Vánoc než vánoční stromeček. Vyrobte si spolu s dětmi taky jeden takový. Nejprve vystřihněte stromeček z šablony a poté přichystejte dětem barevné bambulky.

 

 
srdce-razitko

poznají už vaše děti barvy?

Nyní nechte děti přiřadit barevné bambulky na správné místo. K ruce jim dejte lepidlo, nebo jim můžete pomoci a předem nanést lepidlo na jednotlivá políčka. Děti pak trénují poznávání barev i jemnou motoriku.

 

 
srdce-razitko

A co se stromečkem dál?

Nyní můžete stromeček podlepit tvrdým papírem, přilepit ke špejli a vznikne vám krásné zapichovátko. Stejně tak z něj můžete s pomocí provázku vyrobit závěsnou ozdobu, nebo přilepit na papír a vyrobit tak krásné vánoční přání.

 
srdce-razitko

a malý tip na závěr

Pokud bambulky a šablonu zabalíte třeba do celofánového sáčku, můžete tuto aktivitu přidat dětem jako jeden z úkolů do adventního kalendáře, nebo drobný dárek od Mikuláše 😉

 

 
srdce-razitko

Stáhněte šablonu a začněte tvořit

Nyní už stačí jen stáhnout tento soubor ZDARMA a můžete začít spolu s dětmi tvořit. Užijte si společný čas při tvoření, věnujte výrobek někomu jako dárek a rozdávejte tak malé radosti!

Šablonu ZDARMA najdete tady.

 
srdce-razitko

chybí vám bambulky nebo jiný materiál na tvoření?

Pak neváhejte, mrkněte na eshop a objednejte. Budeme za vaši podporu moc rádi!

Náš eshop plný kreativních her a výtvarných potřeb najdete tady.