Dřevěné výřezy, sada k dotvoření, Vánoční strom se zvonečkem

Český výrobek
Značka: Pro tvoření
59 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Vytvořte si vánoční stromeček z topolové překližky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné výřezy, sada k dotvoření, Vánoční strom se zvonečkem

Sada obsahuje 4 ks dřevěných výřezů z topolové překližky a kovový kroužek.

Cena za 1 sadu. Sada je rozložena na části je nutno ji složit. 

Dřevěný výřez - přírodní polotovar z topolové překližky pro výrobu bytových dekorací. Výřezy můžete použít jako samostatnou dekoraci nebo dozdobit a domalovat dle vlastní fantazie např. akrylovými nebo vodovými popř. temperovými barvami, popisovači, glitrovými lepidly, aj. Výřez z topolové překližky o síle 3 mm k vlastnímu kreativnímu tvoření. K dotvoření výřezu můžete použít různé materiály a barvy - ubrousky, papíry, textil, akrylové či vodové barvy, pastelky atd.

Sada s dřevěným výřezem z topolové překližky. Práce s dřevěnými výřezy je ideální i pro děti, které se při práci skvěle vyřádí. Práce s kreativními sadami je ideální pro děti, které se při práci skvěle vyřádí a rozvíjí jemnou motoriku, smysl pro pracovní postup, trpělivost a podporuje tvořivé myšlení. Výrobek je po dokončení určen pouze k dekoraci.

Děti si vybarví výřez pomocí pastelek, akrylových či vodových barev. Po vybarvení stačí už jenom nalepit magnet nebo špejli a je hotovo! Vytvoří si tak svůj jedinečný příběh. Ve fantazii se meze nekladou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: