Dětská razítka Stampo MINOS (36 ks) - U vody

339 Kč –11 %
detska razitka s pribehem aladine stampo minos 36 ks u vody
339 Kč –11 % 299 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Sada velkých kreativních gumových razítek s motivy zvířátek a rostlin českých rybníků a potoků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská razítka s příběhem StampoMinos (36 ks) - U vody

Sada velkých kreativních gumových razítek s motivy zvířátek a rostlin českých rybníků a potoků. Balení obsahuje 36 ks razítek a černý razítkovací polštářek. Velikost jednotlivých motivů je cca 0,6–7 cm.

Sada obsahuje 36 razítek černý razítkovací polštářek s vypratelným, umyvatelným a nezávadným inkoustem.

Razítka jsou určena na výrobu přáníček, do alb, deníčků, na visačky, vzkazy, scrapbooku, ale i na výrobu dárečků a vtipných ozdobiček. Razítka mají hluboký reliéf - hodí se na potisk papíru, textilu, do keramiky a do jiných hmot (polymery, modelína). Na potisk textilu doporučujeme s ohledem na jemnou grafiku, využít na textil textilní inkoustový polštářek. Pokud tisknete na tmavý textil - využijte hustou textilní barvu a razítka natupujte. Použitá razítka hned umyjte, nebo odložte do nádobky s vodou, aby barva na razítku neuschla.   

Jak s razítky Stampo MINOS pracovat?
Razítkování je jednoduché, nicméně zkušenosti ukazují, že je dobré první razítkování absolvovat s dítětem a ukázat mu správnou techniku. Razítka pomáhají velmi hravou formou rozvíjet jemnou motoriku, kreativní myšlení a fantazii. Při hře jsou děti motivovány k dokreslování prostředí, dalších postav i k vyprávění příběhů. Jsou tedy ideální pro společné tvoření, hraní a hravé učení s rodiči nebo prarodiči, skvělé pro použití ve školkách, školách.

Jak udržovat razítka čistá?
Razítka v průběhu práce otírejte vlhkým hadříkem a na závěr důkladně omyjte vlažnou vodou pomocí kartáčku.

Použití na textil
Při aplikaci na textil barvu zafixujte důkladným zažehlením po dobu 5 minut (v případě hustých textilních barev, reliéfních past a kontur přes pečicí papír). Prát doporučujeme po rubu maximálně na 40 ˚C. Delší životnosti u malovaného textilu dosáhnete ručním praním a používáním šetrných pracích gelů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: