Cesta čaker - 21 dnů - proměn | Malování pískem

989 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2024

Kreativní sada pro relaxační tvoření, harmonizaci těla a duše je postavena na 7 čakrách našeho těla. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cesta čaker - 21 dnů - proměn | Malování pískem

Sada Cesta čaker vznikla jako terapeutická sada pro harmonizaci těla a duše. Je postavena na základních pilířích východní fylozofie - čakrách našeho těla.

Podle tradice jsou čakry důležitá místa ovládající tělo i prostor mimo něj. Nejdůležitějších je sedm čaker napojených na energetickou dráhu procházející podél páteře. Každá čakra vyživuje pránou s ní spojené orgány, ale má i vliv na psychologii nebo prožívání určitých aspektů života a předává bioenergii do těla. Když čakry správně fungují, jsou v rovnováze a přijímají bioenergii, je harmonický i život člověka. Poruchy v činnosti čaker se projevují jako nemoci, špatné mezilidské vztahy nebo těžké životní situace.

Každá ze 7-mi čaker je rozkreslena do 3 mandal od jednoduché po složitou. Celkem je to 21 obrazců - 21 dnů. Proč 21 dnů? Doba 3 týdnů je potřeba, aby si tělo/mysl zvykla na nové věci. Pokud chcete něco v životě změnit, zbavit se nějakého návyku nebo začít s něčím novým, stačí vydržet 21 dnů a půjde to snadněji. Proto i těchto 21 obrazů - na každý den 1 obrázek, který má vyharmonizovat tělo i duši. Od první tj. kořenové čakry až po korunní.

foto-cakry

1 cesta - MULADHARA - ke svým kořenům. Jen přijetím hmoty, svého těla, Matky Země je možné vzhlédnout vzhůru a nastoupit na naši spirituální cestu.
2 cesta - SVÁDHIŠTHÁNA - jedinou jistotou v životě je změna a hlavní výzvou SEBE-PŘIJETÍ. Cesta vede přes moje smysly, emoce a kreativitu.
3 cesta - MANIPÚRA - transformuji se přes živel ohně. Posouvám se vpřed a nahoru, mám své cíle a motivaci k jejich realizaci.
4 cesta - ANÁHATA - vede přes PROPOJENÍ - ducha a hmoty, princip Žena a Muž. Empatie a bezpodmínečná láska rozpouští mou iluzi oddělenosti. Jsem součástí celku.
5 cesta - VIŠUDDHI - mezi slovy hledám prázdný prostor, ze kterého všechno vyvěrá. Je to zdroj, éter, akáša.
6 cesta - ADŽŇÁ - ve světě iluzí se učím vidět a vědět. V spleti domněnek rozlišovat skutečné od vymyšleného.
7 cesta - SAHASRÁRA - směřuji do nekonečna, zdroje světla a VĚDOMÍ, kde se všechno v jedno spojí.

 

cakry_nove

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: