BOBO Kroužkový blok Želva, 18 x 18 cm

Český výrobek
Značka: BOBO BLOK
179 Kč –11 %
bobo blok krouzkovy zelva
179 Kč –11 % 159 Kč
Dodání do 3-5 dnů

Tečkovaný blok z edice Duhová kočka, formát 18 x 18 cm, 50 listů, kroužková TWIN WIRE vazba, papír Munken Pure 100g/m2, motiv Želva

Detailní informace

Detailní popis produktu

BOBO Kroužkový blok Želva, 18 x 18 cm

Poznámkové bloky z edice Duhová kočka vznikly spoluprací společnosti BOBO a ilustrátorky Lucie Ernestové. Praktický kroužkový zápisník formátu 18 x 18 x s motivem Želva. Inspiruje vás k lapání nápadů, které poletují všude kolem.

Vlastnosti kroužkového bloku s motivem Slon

  • Krásná barevná obálka s ilustrací od Lucie Ernestové

  • Vysoká gramáž papíru

  • Krémový Munken Pure papír

  • 50 tečkovaných listů

  • Zadní obálka z tvrdého kartonu pro stabilní zápis

  • Svázáno kroužkovou vazbou TWIN WIRE v boční vazbě

  • Formát zápisníku je18 x 18 cm

Lucie Ernestová

Jsem ilustrátorka, grafička a máma dvou kluků. Vymýšlím a vydávám hry šité na míru dětskému humoru a fantazii a také poznámkové bloky v kroužkové vazbě. Kreslím inspirační obrázky na důležitá životní témata, která se objedvují i na obálkách zápisníků, bloků nebo například Vymalovánek. Obrázky se stávají zrcadlem našich vlastních postojů a odrazovým můstkem pro zajímavé rozhovory. Jsou bezpochyby vhodným pomocníkem pro všechny moudré rodiče a učitele, kterým se mohou stát průvodci jejich vlastními pohledy na svět.

Munken Pure papír

Jedná se o prémiový nenatíraný papír, bezdřevý. Má krémovou barvu, takže narozdíl od jiných zářivě bílých papírů, nenamáhá Váš zrak. Velmi hladký povrch tohoto prémiového papíru také zajistí příjemné psaní a kreslení..

TWIN WIRE vazba

TWIN WIRE vazba je nejdokonalejší způsob použití spirály v knihařské vazbě. Umožňuje snadné otáčení listů až o 360° bez vzájemného posunutí stránek. Blok můžete nechat otevřený na zvolené stránce a samovolně se nezavře narozdíl od šitých vazeb.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: