Balanční stohovací kámen - Inside rainbow pastel

ZDARMAZDARMA
stapelstein inside rainbow pastel
2 390 Kč
Objednáno (1 ks)

Vytvořte si doma hřiště s balančními kameny různých velikostí od značky Stapelstein.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balanční stohovací kámen - Inside rainbow pastel

Vytvořte si doma hřiště s balančními kameny různých velikostí od značky Stapelstein. Skvěle zapadnou do vašeho domova a vytvoří prostor pro volnou hru. Balanční kameny jsou také vhodné na ven či do vody. 

Hlavní vlastnosti:

  • 6 dílů v pastelových barvách - červená, oranžová, žlutá, mint, světle modrá a fialová
  • bez ostrých hran, kameny jsou velmi lehké
  • odolný materiál - recyklovaný EEP (expandovaný polypropylen), vyrobeno s ohledem na životní prostředí
  • unese až 50 kg
  • rozvoj hrubé motoriky a fantazie
  • lze kombinovat se všemi produkty Stapelstein

Rozměry kamenů v sadě:

  • Inside S: hmotnost = 12 g, průměr = 93,5 mm, výška = 42,2 mm
  • Inside M: hmotnost = 38,4 g, průměr = 155,6 mm, výška = 66,1 mm.
  • Inside L: hmotnost = 70,8 g, průměr = 211,1 mm, výška = 87,6 mm

✓ Klimaticky neutrální ✓ Vyrobeno v Německu ✓ 100% recyklovatelné

Barvy se mohou mírně lišit dle nastavení monitoru.

 

 

Objevte balanční kameny

Velmi lehká stavebnice, v různých barvách, která je vhodná již od jednoho roku věku dětí. Certifikovaná pomůcka, která zabaví vaše děti, rozvíjí jejich hrubou motoriku, koordinaci, balanc či fantazii při volné hře. V nabídce různé prvky, které se dají navzájem kombinovat. Vhodné do dětských pokojíčku, heren či školek. Prostě všude tam, kde se pohybují děti. Balanční kameny využijí i dospělí, například při cvičení, sezení či balancování.

Stapelstein – multifunkční stavebnice

Pohyb se z každodenního života dětí postupně vytrácí, i když děti mají přirozené nutkání se hýbat a chtějí být velkou část svého času v pohybu. Prostor k pohybu můžeme dětem dát právě pomocí balančních kamenů a desek. Tato stavebnice vás překvapí svými možnosti. Kameny jsou lehké, takže děti si mohou samy kameny přenášet.

Co je to balanční kámen?

Jako forma pro pohybové hry a aktivní učení nabízejí balanční kameny ucelenou škálu pohybu pro děti. Podporují děti nejen v intuitivním ovládání, ale také v jejich rozvoji prostřednictvím řízených her a nabízí nespočet příležitostí k podpoře motorických dovedností, poznávání, kreativity a sociálních dovedností. Může tak doprovázet celý vývojový proces dětí různých věkových skupin. Lehký, ale přesto velmi robustní a stabilní materiál balančního kamene otevírá mnoho možností i pro ty nejmenší.

Proč balanční kameny?

Balanční kámen může plnit řadu různých funkcí: válení, skládání, vyvažování, třídění, transport nebo nápadité hry jsou jen některé z nich. Vašim dětem se tak otevírají téměř nekonečné možnosti, jak používat skládací kámen ve volné hře podle vlastního rozhodnutí. Děti mohou být kreativní a navrhnout si pokojíček s balančním kamenem podle svých potřeb, aby se z každého pokoje stalo dobrodružné hřiště.

Které balanční kameny a jakou sadu si mám koupit?

Balanční kámen se skládá z lehkého EPP a je k dispozici v různých barvách a sadách. Balanční kameny doporučujeme používat od jednoho roku věku. Sada se třemi skládacími kameny je ideální pro batolata od narození. Nejprodávanější je barevný set velký s osmi skládacími kameny jako optimální základní sada pro udržitelnou podporu pohybu až do věku základní školy. 

Bez ohledu na barvu lze skládací kameny použít jak uvnitř, tak venku nebo ve vodě. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: