Abeceda - omalovánky s hravými úkoly

Český výrobek
Značka: Poketo
90 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Školní sešit k hravému dotvoření pro Vašeho (před)školáka. Co stránka, to písmeno české abecedy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Abeceda - omalovánky s hravými úkoly

Školní sešit k hravému dotvoření pro Vašeho (před)školáka. Co stránka, to písmeno české abecedy – psané ve všech svých čtyřech formách – a s ním spojený úkol. Dokresli Gorile prales a Veverce devět oříšků, najdi stejná Jablka a nakresli naštvanou a šťastnou Flétnu. Díky kombinaci kreativní aktivity a vizuální přítomnosti písmena si dítě vštěpuje jeho podobu do paměti. Zároveň si procvičuje jemnou motoriku, kreativní myšlení a předmatematické dovednosti.  

Školní sešit k pomalování a hravé úkoly k učení abecedy nadchnou předškoláky i prvňáky. Na 34 stranách na ně čekají dokreslovačky a omalovánky k jednotlivým písmenkům, od A až do Ž. Nechte je namazat si CHleba, vytvořit si vlastní Erb, domalovat Loďky na jezero, postavit si Iglú. Co stránka, to jedno písmeno a nový úkol. A zatímco děti malují a vymýšlí a někdy i počítají, vnímají dole napsané varianty tiskacího i psacího, velkého i malého písmene. Učení abecedy tak funguje na bázi vizuální paměti a kreslení souvisejícího úkolu.

Na jednotlivých úkolech se děti učí i další důležité dovednosti. Předmatematické kompetence procvičují úkoly typu dokresli 9 oříšků, najdi stejná Jablka nebo seřaď obrázky Tulipánu podle toho, jak roste. Na jiných příkladech děti rozvíjí kreativní myšlení a fantazii (udělej Wendy neobvyklý účes a Gorile dokresli prales a kamarády). Koncentrace a schopnost vypořádat se někdy i s ne zrovna snadným úkolem (nakresli Ťuhýkovy vejce) představují nedílnou součást tvoření.

Tyto abecední omalovánky jsou vhodné pro předškoláky a prvňáky.

Mají formát školního sešitu, o 34 stranách.

ISBN 978-80-907548-8-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: